آزمون های ورانگر

آزمون های ورانگر


واحد آموزش سازمان ورانگر هم راستا با دوره‌های آموزش الکترونیکی در حوزه‌ی آموزش نرم‌افزارهای شرکت ورانگر ، آزمونهایی را مبنی بر محتواهای ارائه شده در این آموزشها در نظر گرفته است. این آزمونها  با هدف اطمینان از ارائه سرویس‌های با کیفیت به مشتریان و ارتقای سطح دانش سازمان هر ماه برگزار خواهد شد.


آموزش سیستم انبار ورانگر

آموزش سیستم انبار ورانگربا توجه به اینکه مدیریت موجودی ، کنترل فرایند ورود و خروج کالا به انبار و آگاهی دقیق از حساب تامین کنندگان از مهم ترین ارکان سازمان هاست ، سیستم انبار ورانگر مدیریت فرایندهای انبارداری را تسهیل خواهد کرد.

 


آموزش سیستم خزانه داری ورانگر

آموزش سیستم خزانه داری ورانگرسیستم خزانه داری ورانگر به شما کمک می کند تا عملیات دریافت و پرداخت ، آگاهی از مانده و گردش های حسابهای بانکی و صندوق ، پیگیری و چاپ چک ها و گزارش گیری از وضعیت چک های سررسیده ، در جریان وصول و ... را به سهولت و در کمترین زمان ممکن به انجام رسانید.آموزش سیستم فروش ورانگر

آموزش سیستم فروش ورانگر


با استفاده از سیستم فروش و توزیع ورانگر می توانید فعالیت های فروش و توزیع شامل اطلاعات به روز و دقیق از حساب مشتریان ، صدور اسناد فروش ، مسیربندی و پیگیری توزیع و همچنین وصول مطالبات ، را به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن سامان دهید.


پیش نیازهای عمومی نرم افزار ورانگر

پیش نیازهای عمومی نرم افزار ورانگر


آموزشهای این بخش ، نیاز شما جهت آشنایی اولیه با رویه ی ورود به سیستم کنسول جامع ورانگر و پیش نیازهای اولیه آن را مرتفع می سازد.


تغییرات نسخه ها

تغییرات نسخه ها


پس از انتشار هر نسخه از نرم افزار ورانگر ، مهم ترین ویژگی ها و بهبودهای هر نسخه به تفکیک زیر سیستم ها ، در این بخش از آموزشها ارائه خواهند شد.