آموزش سیستم خزانه داری ورانگر

آموزش سیستم خزانه داری ورانگرسیستم خزانه داری ورانگر به شما کمک می کند تا عملیات دریافت و پرداخت ، آگاهی از مانده و گردش های حسابهای بانکی و صندوق ، پیگیری و چاپ چک ها و گزارش گیری از وضعیت چک های سررسیده ، در جریان وصول و ... را به سهولت و در کمترین زمان ممکن به انجام رسانید.تغییرات نسخه ها

تغییرات نسخه ها


پس از انتشار هر نسخه از نرم افزار ورانگر ، مهم ترین ویژگی ها و بهبودهای هر نسخه به تفکیک زیر سیستم ها ، در این بخش از آموزشها ارائه خواهند شد.

آزمون های ورانگر

آزمون های ورانگر


واحد آموزش سازمان ورانگر هم راستا با دوره‌های آموزش الکترونیکی در حوزه‌ی آموزش نرم‌افزارهای شرکت ورانگر ، آزمونهایی را مبنی بر محتواهای ارائه شده در این آموزشها در نظر گرفته است. این آزمونها  با هدف اطمینان از ارائه سرویس‌های با کیفیت به مشتریان و ارتقای سطح دانش سازمان هر ماه برگزار خواهد شد.


پیش نیازهای عمومی نرم افزار ورانگر

پیش نیازهای عمومی نرم افزار ورانگر


آموزشهای این بخش ، نیاز شما جهت آشنایی اولیه با رویه ی ورود به سیستم کنسول جامع ورانگر و پیش نیازهای اولیه آن را مرتفع می سازد.


آموزش سیستم انبار ورانگر

آموزش سیستم انبار ورانگربا توجه به اینکه مدیریت موجودی ، کنترل فرایند ورود و خروج کالا به انبار و آگاهی دقیق از حساب تامین کنندگان از مهم ترین ارکان سازمان هاست ، سیستم انبار ورانگر مدیریت فرایندهای انبارداری را تسهیل خواهد کرد.

 


آموزش سیستم فروش ورانگر

آموزش سیستم فروش ورانگر


با استفاده از سیستم فروش و توزیع ورانگر می توانید فعالیت های فروش و توزیع شامل اطلاعات به روز و دقیق از حساب مشتریان ، صدور اسناد فروش ، مسیربندی و پیگیری توزیع و همچنین وصول مطالبات ، را به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن سامان دهید.