آخرین تغییرات نسخه ها

آخرین تغییرات نسخه هاپس از انتشار هر نسخه از رستاک ، مهم ترین ویژگی ها و بهبودهای هر نسخه به تفکیک زیر سیستم ها ، در این بخش از آموزشها ارائه خواهند شد.


آزمون های رستاک

آزمون های رستاک


واحد آموزش سازمان ورانگر هم راستا با دوره‌های آموزش الکترونیکی در حوزه‌ی آموزش نرم‌افزارهای شرکت ورانگر ، آزمونهایی را مبنی بر محتواهای ارائه شده در این آموزشها در نظر گرفته است. این آزمونها  با هدف اطمینان از ارائه سرویس‌های با کیفیت به مشتریان و ارتقای سطح دانش سازمان هر ماه برگزار خواهد شد.


آشنایی با پخش مویرگی

آشنایی با پخش مویرگیبا استفاده از آموزشهای پخش مویرگی رستاک ، میتوانید پیش از ورود به نرم افزار و آشنایی با ساز و کار آن ، با انواع پخش ، سازمان پخش ، ارکان سازمان پخش و فرایند انبار و فروش آشنایی پیدا کنید.


آموزش زیر سیستم پورسانت

آموزش زیر سیستم پورسانت


ارزیابی عملکرد و محاسبه ی پورسانت فروشندگان و سرپرست های فروش فرایندی پیچیده و نیازمند صرف زمان زیاد است. از این رو ضرورت وجود سیستمی که مدیریت را در محاسبه ی سریع و آسان یاری رساند بیش از پیش آشکار میگردد. سیستم هدف‌گذاری و پورسانت رستاک با امکان تعیین اهداف فروش برای هر فروشنده و سرپرست فروش امکان محاسبه را به دو روش ساده و پلکانی فراهم میسازد.


آموزش سیستم انبار و حسابداری انبار رستاک

آموزش سیستم انبار و حسابداری انبار رستاکبا توجه به اینکه فرایند کنترل موجودی ، ثبت عملیات ورود و خروج کالا به انبار و اطلاع دقیق از حساب تامین کنندگان از ارکان مهم هر سازمان میباشد ، سیستم انبار و حسابداری انبار رستاک مدیریت فرایندهای انبارداری را تسهیل میکند.

آموزش سیستم خرید و حسابداری تامین کنندگان

آموزش سیستم خرید و حسابداری تامین کنندگان


فرایند تامین کالا در سازمانها و ثبت اسناد خرید و هم چنین معرفی طرفهای حساب جهت تکمیل چرخه ی تدارکات برای سازمانها حائز اهمیت میباشد. با زیر سیستم خرید و حسابداری تامین کنندگان که خاص شرکتهای پخش کوچک و متوسط تدارک دیده شده است ، امکان ثبت چنین اسنادی برای کاربران میسر خواهد شد.


آموزش سیستم خزانه داری رستاک

آموزش سیستم خزانه داری رستاکسیستم خزانه داری رستاک به شما کمک می کند تا عملیات دریافت و پرداخت ، آگاهی از مانده و گردش های حسابهای بانکی و صندوق ، پیگیری و چاپ چک ها و گزارش گیری از وضعیت چک های سررسیده ، در جریان وصول و ... را به سهولت و در کمترین زمان ممکن به انجام رسانید.


آموزش سیستم فروش و توزیع رستاک

آموزش سیستم فروش و توزیع رستاک


با استفاده از سیستم فروش و توزیع رستاک می توانید فعالیت های فروش و توزیع شامل اطلاعات به روز و دقیق از حساب مشتریان ، صدور اسناد فروش ، مسیربندی و پیگیری توزیع و همچنین وصول مطالبات ، را به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن سامان دهید.

پیش نیازهای عمومی نرم افزار رستاک

پیش نیازهای عمومی نرم افزار رستاک


جهت تکمیل فرایندها و تعیین راهبردهای دقیق ، برخی از پیش نیازهای عمومی در رستاک پیاده سازی شده اند. این پیش نیازها ضمن تعیین چهارچوب صحیح و مورد نیاز کاربران ، مقدمات فرایند کاربری رستاک را فراهم خواهد ساخت.